Nowa technologia zmieniająca kształt pomieszczeń

Sufit napinany, to niezwykły koncept, jaki pozwala nam na otrzymanie niesamowitego efektu wykończenia lokum. Patrząc na sufit napinany, można odnieść wrażenie, że jest to naciągnięta tkanina rozmieszczona na profilu. Jest to jednakże zaledwie wyobrażenie. Wspornik zamaskowany jest folią przygotowaną na bazie polimeru, która w zależności od naszych prefrencji może mieć każdą barwę, oraz wygląd. Dodatkowo, instalacja sufitu napinanego jest znacznie dogodniejsza, niż sufitu podwieszanego.

Przewagi stropów napinanych

Żeby rozwiać twoje wątpliwości odnośnie, wyboru stropu napinanego, trzeba zwrócić uwagę na parę rzeczy. Na wstępie, skupmy się na montażu. Montaż stropu napinanego, w przeciwieństwie do stropu podwieszanego, może trwać od paru do kilkunastu godzin. W zależności od poziomu złożenia wzoru także rozmiaru mieszkania. Jeśli idzie o strop podwieszany, czasu niezbędnego na jego montaż nie liczy się w godzinach, a w dniach. Dodatkowo samo przygotowanie pomieszczenia do zainstalowania sufitu napinanego nie jest tak trudne, jak w wypadku stropu podwieszanego. Przede wszystkim, przy stropie napinanym nie musimy opróżniać całego lokum. Po kompletnej operacji, ponadto nie musimy marnotrawić czasu na sprzątanie, jakie przy montażu sufitu podwieszanego jest niezwykle mozolne. Ponieważ surowiec spożytkowany do realizacji powierzchni stropu napinanego jest polimerem, błona jest bardzo trwała. Powłoka jest niewrażliwa na wodę oraz ogień. Stosując go w łazience lub w kuchni, nie musimy się bać, iż ulegnie zniszczeniu. Należałoby zwrócić także uwagę na prostotę czyszczenia powłoki. Sufit napinany fantastycznie sprawdzi się w salonie albo sypialni. Ponieważ wygląd stropu napinanego, zależy wyłącznie od kształtu profilu, możemy wykreować nawet figury przestrzenne, lub dwu- czy więcej poziomowe konstrukcje sufitowe. Owo rozwiązanie wolno także wykorzystywać na ścianach, jeżeli chcemy jeszcze bardziej wzbogacić pomieszczenie naszego wnętrza. Całość zależy jedynie od tego, jakim budżetem operujemy, a także jak bardzo potrzebujemy poprawić wygląd naszego wnętrza.

Popraw oblicze swojego domu / Innowacyjne oraz luksusowe rozwiązanie

Sufity napinane, to wyjątkowo nowatorskie również wyszukane rozwiązanie, zyskujące na renomie. Pomogą nadać naszemu miejscu oryginalny charakter. Wszystko dzięki wyborze odpowiedniej barwy membrany, i także jej formie i zdolności przepuszczania oświetlenia. To rozwiązanie często pozwala na odejście od typowego oświetlenia w lokum. W zależności, jaki skutek pragniemy uzyskać, a też jak bardzo damy się ponieść wyobraźni, możemy przyozdobić wygląd naszego mieszkania.