Marchewkowa skórka na ciele

Jeżeli na skórce ud, bioder, pośladków lub brzusia widzisz jakieś nierówności oraz grudki, niestety znaczy to, iż i Ciebie dotknął temat cellulitu. Marchewkowa skóra może pojawić się u nas, obojętnie od naszego wieku, albo prowadzonego stylu życia. Według lekarzy, ta choroba tyczy większości dojrzałych dam, ale potrafi także pojawić się u młodych dziewcząt. Działa na to stan estrogenu. Jego wahania są najcięższe w okresie dojrzewania albo w okresie ciąży. Również wykorzystywanie terapii hormonalnych może zaburzyć poziom tego hormonu. Rezultatem będzie wystąpienie pomarańczowej skórki.

Czy jest efektywna recepta na cellulit?

Niestety, nie powstała do tej pory wspaniała terapia bądź metoda, jaka by pomogła definitywnie się pozbyć tego defektu. Cellulit wyjątkowo często jest zależny od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednakże sposoby, dzięki jakim możemy zminimalizować jego występowanie. Wymaga to od nas regularności dodatkowo silnej woli. Przede wszystkim prawidłowa dieta, a też ćwiczenia pomogą nam zdobyć pożądane rezultaty. Z tym, że wyniki będziemy mogły zobaczyć dopiero po pewnym czasie. Dużo dam decyduje się ponadto na korzystanie ze profesjonalnych medykamentów, lub kremów. Należy jednakże i tutaj uważać, bowiem nie każda spośród nas może je używać. Przeważnie ze względu na występowanie w nich jodu, kobiety chorujące na choroby tarczycy winny być niezmiernie ostrożne.

Napawaj się piękną także aksamitną skórą

Dużo kobiet aby pozbyć się pomarańczowej warstewki, decyduje się na poddanie zabiegom oferowanym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po kilku zabiegach, nasza skóra odzyska swój dobry wygląd. Celem takich zabiegów, jest w szczegolności polepszenie krążenia w skórze i usunięcie obrzęków. Jednym spośród przeważnie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na punktowym rozgrzewaniu ciałka. Duża temperatura rozdziela i eliminuje komórki tłuszczowe. Już po jednym zabiegu można ujrzeć efekty. Skórka ulega ujędrnieniu, rozprostowaniu, także odzyskuje swój naturalny stan. Dla wytworzenia lepszych wyników zaleca się powtórzenie zabiegu cztery razy.
Źródło: http://cellulit-usuwanie.pl